سومین سمینار گروه اپتومتری بیمارستان فارابی


تاریخ درج خبر: سه شنبه 10 شهریور سال 1394

سومین سمینار گروه اپتومتری بیمارستان فارابی با موضوع مایوپی در تاریخ پنجشنبه  26 شهریور 1394 در سالن آمفی تاتر پروفسور شمس بیمارستان فارابی برگزار می شود .  این سمینار در سامانه آموزش مداوم دارای شناسه 63219 و 4 امتیاز باز آموزی است .  دبیر علمی این سمینار اپتومتریست جناب آقای مسعود خرمی نژاد و دبیر اجرایی آن اپتومتریست سرکار خانم طیبه دوابی از همکاران بیمارستان فارابی هستند . این سمینار در سه قسمت مقدمه ای بر مایوپیا ، کنترل مایوپیا و درمان مایوپیا از ساعت 30/8 الی 15 برگزار می شود .

 ثبت نام از طریق سایت آموزش مداوم وهمچنین در محل برگزاری صورت می گیرد و هزینه شرکت در این سمینار 195000 ریال است.

همکاران همچنین می توانند از نمایشگاه های  جانبی سمینار استفاده کنند .   پارکینگ بیمارستان نیز  جهت شرکت کنند گان مهیا می باشد.

 دانشجویان اپتومتری در صورتی که  تا تاریخ  24/ 6/ 1394 اطلاعات خود رابه آدرس ایمیل   farabioptometry@yahoo.com  ارسال نمایند ، به صورت رایگان در این سمینار ثبت نام می شوند ؛ در غیر اینصورت ثبت نام در محل و با پرداخت هزینه امکان پذیر خواهد بود .

این سمینار با همکاری مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، انجمن علمی اپتومتری  و انجمن صنفی اپتومتری ایران  برگزار می گردد.

برای اطلاع از جزئیات برنامه می توانید به سایت آموزش مداوم و یا سایت گروه اپتومتری بیمارستان فارابی به نشانی   www.farabioptometry.com    مراجعه فرمایید.

 

 
تعداد نظرات ثبت شده (0) نظر 

لیست نظرات

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 

نظر شما

    
   
   
   
   
   
   
 
 
           
   
جستجو در سایت  
تبلیغات  
default

اطلاعات شما  


تاریخ امروز: پنجشنبه 28 شهریور سال 1398

کلیه حقوق این سایت برای انجمن صنفی اپتومتری ایران محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا توسط شرکت برنامه نویسان همراه فجر