مدیریت رسیدگی به شکایات

به پیشنهاد هیئت رئیسه انجمن صنفی اپتومتری ایران، این واحد به منظور نظارت و بازرسی بر موسسات ساخت و فروش عینک طبی تشکیل شده و با ایجاد شورای حل اختلاف در درون این واحد، در خصوص دعوت از طرفین و حل مشکلات آنان اقدام به عمل می آید.

از همه دانش آموختگان رشته درخواست می گردد در صورت بروز مشکلات صنفی در تهران با شماره تلفن 66363637 تماس حاصل کرده یا با مراجعه به محل انجمن صنفی مشکل خود را با کارشناسان خبره این حوزه در میان بگذارند و در شهرستانها با نمایندگان انجمن استانی تماس حاصل فرمایند.

 


تعداد نظرات ثبت شده (2) نظر 
 

دیدگاه ها

ردیفتوسطتاریخنظر
1 اسدالله ماهرویان عبقری 1399/03/25 با سلام خدمت شما من شهر رشت ساکن هستم و از همکار شما آقای هومن رضایی شکایت دارم چکار باید انجام بدم؟ لطفاً من را راهنمایی بفرمایید
2 فرید ثانی 1399/11/04 مطب سرکار خانم معصومه یوسفیان ( واقع در تهران خیابان دولت نبش محسنیان ) برای ارسال کپی ( از طریق واتزاپ ) نسخه تعیین نمره ای که یکسال پیش برای بنده انجام داده بودند معادل یک ویزیت کامل پول دریافت کردند و جواب اعتراض بنده ، گفتن ما داریم لطف می کنیم که این رو میفرستیم براتون ! میخواستم بپرسم آیا این دریافت این وجه مطابق بر تعرفه ها و آیین نامه های اتحادیه هست ؟
 

دیدگاه شما

    
   
   
   
   
   
 
 
           
   
جستجو در سایت  
تبلیغات  
9

اطلاعات شما  


تاریخ امروز: جمعه 3 اردیبهشت سال 1400

کلیه حقوق این سایت برای انجمن صنفی اپتومتری ایران محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا توسط شرکت برنامه نویسان همراه فجر